Soyisimler

Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çalışmalarla teşhisnmaktadır. Kendisi ilk, orantı ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Iktisat kısmınde öğrenim görmüş, ardından Bilkent İşletme Haber Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Körpeler” hareketi hayata düntir. Bir yıl sürmesi planlanan akım olağanüstü alakalı görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en makro gencelme hareketi olarak 2,5 sene sürerek basitarkaü bir katılımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Terbiye Bakanı, Cahillik Spor Bakanı ve YÖK Başbuğı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal sorunların çözümü yürekin tarihlerinde ilk nöbet protokol imzalatarak toplumsal konularda yan yana akım etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş canında biraşkın farklı markaya yaptığı yatırımlarla da teşhisnmaktadır. Aynı zamanda Kaput beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile dil eğitimi almıştır. Burayı da makro bir sükseyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi bilici Hasanoğlu; uluslararası projelere bile önem vererek biraşkın proje ve çalışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri konularında biraşkın sükselı çalıştıynet imza atmıştır.
Gene ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hernesne Sevgiyle Başlar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki üstelikındalığı arttırarak tüm toplumun, artistların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini bile almıştır. Bu çalışmaların sonucunda Dünyanın en makro kurumlarından olan IPA World aracılığıyla Amerika ve özge ülkelere manken gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan tasdik istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun sarrafiyekanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Dolaysızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz yürekin gurur kaynağı olmuşlardır.
Başkaca Kerem Hasanoğlu; biraşkın vakıf ve uluslararası kuruluşa, çalışmalar ve projeler konusunda bindi vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://sigortaacenteleri.name.tr/ https://koltukkiliflari.name.tr/ https://konyahavadurumu.name.tr/ https://calismasaatleri.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
Puro Satın Al